2023 „Zhongda Sports Cup“ súťaž v skoku na lane Stanica Zibo

Od 25. augusta do 28. augusta odštartovala Provinčný športový úrad Shandong, Shandong Rope Skipping Sports Association, Zhongda Sports Industry Group Co. Ltd., sponzorovaná súťaž v skákaní na lane (stanica Zibo) v meste Zibo.

2

Po zážitku z letnej dovolenky v Shandongu mnohí nadšenci rope skippingu v Shandongu už dlho túžili vyskúšať túto súťaž.S cieľom zachovať poradie podujatia, zlepšiť kvalitu podujatia a vybudovať značku podujatia sa organizačný výbor podujatia rozhodol obmedziť počet účastníkov na 400. Celkovo bolo prilákaných 46 tímov v provincii, pričom takmer S nadšením sa zúčastňuje 400 športovcov.V súťažnom programe sú rýchlostné preteky, regulačné preteky, vzorové preteky a výkonnostné preteky 4 veľké 36 malých položiek, súťažná skupina zahŕňa 6 vekových skupín 15 skupín.

3

Spravodlivosť a jednotnosť rozhodovania rozhodcov spolu s dôkladnou logistickou podporou dodávateľa a spoluorganizátorov a veľký dôraz kladený vedúcimi na všetkých úrovniach zabezpečili, že celý turnaj prebehol hladko a usporiadane, bez sťažností a sporov. počas turnaja a s vrúcnou, silnou a radostnou atmosférou na ihrisku.

4

Po dvoch dňoch intenzívneho súťaženia, 37 projektov a 15 súťažných skupín, 175 individuálnych víťazov.Ocenenie „Sportsmanship Award“ vyhralo Zibo City, Zhoucun City North Middle School a ďalších 15 jednotiek.Jinan City, Changqing District, Phoenix Road Primary School Hao Longfei 42 trénerov „získalo titul vynikajúcich trénerov“, Shandong Light Industry Institute Ma Ziyao 72 „atlétov získalo titul vynikajúcich športovcov“, Binzhou College, ako napríklad 10 rozhodcov Yu Hongliang Ten rozhodcovia, vrátane Yu Hongliang z Binzhou College, boli ocenení titulom „vynikajúci rozhodca“.